Petreceti timpul inedit: DrumCafe!
Miercuri, 16 martie, 20.00
Casa de Cultura a Studentilor Bucuresti
Calea Plevnei nr 61
iDRUM
Spectacol de Percutie Interactiva
I Drum, U Drum, We Drum….
Un spectacol de percutie interactiva in care toata lumea canta pe ritmuri afro-americane, care iti ofera bucuria de a simti energia si vibratia ritmului creat de tine alaturi de ceilati spectatori impreuna cu Echipa DrumCafe!
iDrum este spectacolul in care vedeta esti chiar TU!
Vrei sa fii Guest Star-ul nostru?
Atunci…
Conecteaza-te la ritmul vietii impreuna cu iDRUM!
Un spectacol marca DrumCafe, sustinut de Echipa DrumCafe: Ati de Chile, Cristian Melak, Fabian Sanchez, Felix Moldovan si Gilberto Ortega
Durata Spectacolului: 90 min
Inscrie-te acum!
- Fiecare delegat primeste o tobă africană … grupul poate fi format dintr-un număr de la 10 până la 6000 de delegati
- Instructorii nostrii, cu un portofoliu de peste 400 de evenimente la activ, vor transformă treptat grupul într-o orchestră
- Pentru o experientă cu adevărat magică, unde auditoriul este unul si acelasi cu orchestra, alternăm arta percutiei cu evenimentul interactiv.
- La final, participantii se simt revigorati, încărcati de energie pozitivă. Nu vor uita această experientă care i-a apropiat!
- Întregul eveniment durează între 40 si 90 de minute si totul se întâmplă în aceeasi sală în care au loc discursurile sau prezentările.
Cumpara din DIVERTA in perioada 1 februarie- 16 martie o tobita Bali, un set Boomwhackers (tuburi muzicale) sau set CAJON Do it youself si beneficiezi de intrare libera la urmatorul spectacol iDRUM altfel te costa 20 ron.
Sursa:www.drumcafe.ro